• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě ★★★, Crikvenica/Jadranovo

Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica/Jadranovo

Ubytování v Chorvatsku, Crikvenica/Jadranovo
Číslo objektu: HR3301.202.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.161,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích, jihozápadní orientace: obývací pokoj/jídelna 35 m2, 1x pohovka (140 cm, v délce 190 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (venkovní schodiště) obývací pokoj/jídelna 18 m2, 1x pohovka (140 cm, v délce 200 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm, v délce 200 cm), TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha, WC zvlášť. Balkon 5 m2, terasa 10 m2, krytá. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž (2 auta). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Chorvatsku, Crikvenica/Jadranovo

Informace o domě (rezidenci)

Jadranovo 9 km od Crikvenica: Moderní rodinný dům 2-podlažní, rok výstavby 2010. 1.3 km od centra Jadranovo, slunná poloha, 2.2 km od moře, 2.2 km plaz, na ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek (oplocený). Terasa (50 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet, pračka. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 1.3 km, restaurace 1.1 km, oblázková pláž 2.2 km, skalnatá pláž 2.2 km, betonová pláž 2.2 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Crikvenica/Jadranovo:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Crikvenica je jednou z nejstarších letovisek u Středozemního moře a známá svými lázněmi, s mírným klimatem a stálezelenou vegetací. Útulné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 7'000 obyvatel, na jihovýchodě regionu přímo u moře, 30 km jiho-východně od Rijeka. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 30 - 35 km.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž, plážové zařízení. Bazén. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.

informace pro zimní ubytování

Crikvenica má příznivé klimatické podmínky a je proto vhodná pro zdravotní turistiku. Region má mnoho významných zdrojů a zařízení. Crikvenica je také krásná v zimních měsících a to hlavně díky velké karnevalové oslavě mezi lednem a únorem.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme