• RSS Feed

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě ★★★, Biograd na Moru

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Biograd na Moru

Ubytování v Chorvatsku, Biograd na Moru
Číslo objektu: HR4300.200.10

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.934,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový mobilní dům 30 m2, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby (135 cm v délce 190 cm), TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm, v délce 190 cm), sprcha/WC. 1x pokoj, 2x lůžko (70 cm, v délce 190 cm), sprcha/WC. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Terasa 12 m2, krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Mobilní domy 200-300 m od moře a pláže.
Ubytování v Chorvatsku, Biograd na Moru

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 2 km od centra Biograd na Moru, mimo obec, klidná, slunná poloha, přímo u moře, přímo u pláže, v zeleni. Společné: pozemek 10 ha s rostlinami a stromy. Basketbalový koš, Boccia (Pétanque), plážový volejbal, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, internetová kavárna, stolní tenis, pračka (společné), půjčovna jízdních kol. Polopenze na vyžádání (extra). Parkovací místo (extra) u domu na pozemku. Písečná pláž 'Soline' oblázková pláž 'Soline'.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Chorvatsku, Biograd na Moru:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulné, vhodné pro rodinou rekreaci město s 5'300 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, 28 km jižně od Zadar, 40 km severně od Sibenik. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, fitness-centrum. Další možnosti nákupu a zábavy, 25 - 30 km.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, vhodné pro děti. Oblázková pláž, vhodné pro děti. Bazén. Aquapark. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis. Rajtování. Rybaření (s povolením). 3 km turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme