• RSS Feed

Ubytování v České republice
v apartmánu Dvůr Pohody ★★★, Varnsdorf

Česká republika, Ústecký kraj, Varnsdorf

Ubytování v České republice, Varnsdorf
Číslo objektu: CZ4707.1.2

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 6.552,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt v přízemí, jednoduché a pěkné zařízení: otevřený malý obývací pokoj/ložnice, kuchyňským koutem a TV-satelit. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC.
Ubytování v České republice, Varnsdorf

Informace o domě (rezidenci)

Velmi pěkná, stylová rezidence, ideální pro pobyt s dětmi. 'Dvůr Pohody', 2-podlažní. 3 byty v domě. Ve čtvrti Varnsdorf, klidná, slunná poloha, oblast se slabým provozem. Společné: pěkná, udržovaná zahrada s trávníkem, bazén (17 x 5 m, 01.05.-30.09.). Dětské brouzdaliště, ping-pong, Boccia (Pétanque) (extra), pergola, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V domě: recepce, bar, snídaňová místnost, společenská místnost, přístup na internet, Wireless LAN [WLAN], sauna, fitness, masáže (vše extra), herní místnost, trampolína, ústřední topení, prádelna (extra), k dispozici jízdní kola (extra) půjčovna jízdních kol. K dispozici: dětské sáňky (extra). Donáška pečiva, donáška nápojů, doručovací služba tiskovin, snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Odkládací místnost k dispozici. Parkovací místo (10 x). Krytý bazén 2 km. Golfové hřiště (18 jamek) 17 km, jízdárna 20 km, cyklistická stezka 1 km, vlek 6 km, lyžařské sjezdovky 7 km, běžkařské stopy 4 km. Atrakce v blízkosti: Böhmische Schweiz, Pravčická brána, Jetrichovice, Jiretin pod Jedlovou, Luzicke a Zitavské hory. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme