• RSS Feed

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Roubenka Adélka ★★★★, Tanvald

Česká republika, Liberecký kraj Jizerské hory Krkonoše, Tanvald

Ubytování v České republice, Tanvald
Číslo objektu: CZ4684.103.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.507,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojová chata na 2 podlažích, velmi vkusné zařízení se dřevem: vstup. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, parní zařízení), jídelní stůl, TV-satelit, CD a DVD. Sprcha/WC. V horním patře: (přikré schodiště) 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji 3x lůžko. WC zvlášť. Koupelna s rohovou vanou. E-topení. Výhled na hory. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Parkování u domu. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Pes pouze po domluvě s majitelem. V objektu je hydromasážní box a výřivka.
Ubytování v České republice, Tanvald

Informace o domě (rezidenci)

Velké Hamry, 3 km od Tanvald: Útulná, komfortní chata 'Roubenka Adélka', rok výstavby 2008. Na kraji obce, klidná, slunná, vyvýšená poloha, přímo u lesa, 3 km od sjezdovek. K dispozici pouze pro Vás: pozemek s trávníkem, bazén vyhřívaný (6 x 3 m, hloubka 150 cm, 15.06.-15.09.). Dětské hřiště (houpačka, pískoviště). V domě: lyžárna, pračka. Snídaně na vyžádání. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Obchod 1 km, potraviny 1 km, nádraží 'Velké Hamry' 3 km, koupaliště 3 km, krytý bazén 12 km. Tenis 1 km, lyžařské centrum 15 km, lyžařské sjezdovky 3 km, lyžařská škola 3 km, běžkařské stopy 300 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v České republice, Tanvald:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 800 m n.m.
Město s 650 obyvatel. Veškeré služby v místě. Leží na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor, je ideálním výchozím místem pro zimní i letní sporty. Krkonošský národní park vzdálený 20 km.

informace pro letní ubytování

Bazén. Aquapark 'Liberec', 16 km. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Harrachov, 16 km. 2x sedačkové lanovky, 13x vleky, dětské vleky. 4x lyžařské sjezdovky, celkem 9.6 km. Bežkařské tratě. Rokytnice nad Jizerou 11 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme