• RSS Feed

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Lomnická ★★, Praha/Hostavice

Česká republika, Praha a okolí, Praha/Hostavice

Ubytování v České republice, Praha/Hostavice
Číslo objektu: CZ1114.120.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.716,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojová vila 80 m2, pěkné zařízení: vstup. Kuchyně (4 plotýnky). Sprcha/WC. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Zkosený obývací pokoj, 2x pohovka, TV a rádio. Sprcha/WC. E-topení. Obývací pokoj je průchozí. Na kouření je vyhrazena jedna místnost v domě.
Ubytování v České republice, Praha/Hostavice

Informace o domě (rezidenci)

Vila 'Lomnická'. Na kraji obce, 10 km od centra Praha. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 800 m2. Zahradní sezení, zahradní nábytek, parkovací místo na pozemku. Obchod 250 m, potraviny 100 m, supermarket 2 km, restaurace 200 m, autobusová zastávka 50 m, nádraží 'Dolni Pocernice' 300 m, koupaliště 4 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v České republice, Praha/Hostavice:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Historické město. Praha je celosvětově známá jako zlaté město, je hlavním městem České Republiky a nejoblíbenějším cílem evropského turismu. Město Karla IV. se rozprostírá na obou stranách řeky Vltavy se svými městskými částmi: Staré město, Josefovo město (bývalé židovské), Nové město, Malá strana a Hradčany, které dnes tvoří památkově cháněné historické centrum. Přes 30 divadel, cca 20 hudebních scén (z toho 2 operní) zajišťují střídavě hudební a divadelní život. Slavnostní týdny 'Pražské jaro' se koná každoročně od poloviny května do počátku června. Je zde bezpočet museí (přes 20), umělecké sbírky, knihovny a archivy. Kryté lázně, koncertní a divadelní pořady.

informace pro zimní ubytování

Bruslařská hala.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme