• RSS Feed

Ubytování v České republice
v apartmánu Libocanska ★★★, Praha/9

Česká republika, Praha a okolí, Praha/9

Ubytování v České republice, Praha/9
Číslo objektu: CZ1109.1.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.489,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 80 m2 v 4. patře, prostorné a světlé, komfortní a osobité zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, TV-satelit, rádio a CD. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x dětský pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup na terasu. Velká kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, parní zařízení). Koupelna, sprcha, sedací vana. Topení. Velká terasa 80 m2. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka. Garáž č. 30. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v České republice, Praha/9

Informace o domě (rezidenci)

Moderní, luxusní bytový dům 'Libocanska', rok výstavby 2006. Slunná poloha, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, na ulici. Společné: zahrada (oplocená). V domě: výtah. Parkovací místo č. 30 (kryté). Obchod, potraviny, supermarket 200 m, obchodní centrum 1.5 km, restaurace, autobusová zastávka 100 m, nádraží 1.5 km, metro 'Prosek' 100 m, koupaliště 2.5 km, krytý bazén 2.5 km. Tenis 1 km, sáňkařská dráha 500 m, kluziště 2.5 km, dětské hřiště 500 m. Atrakce v blízkosti: Prazske Stare Mesto 4 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v České republice, Praha/9:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Historické město. Praha je celosvětově známá jako zlaté město, je hlavním městem České Republiky a nejoblíbenějším cílem evropského turismu. Město Karla IV. se rozprostírá na obou stranách řeky Vltavy se svými městskými částmi: Staré město, Josefovo město (bývalé židovské), Nové město, Malá strana a Hradčany, které dnes tvoří památkově cháněné historické centrum. Přes 30 divadel, cca 20 hudebních scén (z toho 2 operní) zajišťují střídavě hudební a divadelní život. Slavnostní týdny 'Pražské jaro' se koná každoročně od poloviny května do počátku června. Je zde bezpočet museí (přes 20), umělecké sbírky, knihovny a archivy. Kryté lázně, koncertní a divadelní pořady.

informace pro zimní ubytování

Bruslařská hala.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme