• RSS Feed

Ubytování v České republice
v rekreačním domě V Podhori ★★, Praha 7

Česká republika, Praha a okolí, Praha 7

Ubytování v České republice, Praha 7
Číslo objektu: CZ1112.170.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.370,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 60 m2 na 2 podlažích, jednoduché zařízení: zkosený obývací pokoj 16 m2, 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyně (2 plotýnky, mraznička), jídelní stůl. WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x pokoj, 1x dvoulůžko a koupelna. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V patře nízké stropy.
Ubytování v České republice, Praha 7

Informace o domě (rezidenci)

Vila 'V Podhori', z 18. století. Ve čtvrti Praha-Troja, na kraji obce, vyvýšená poloha, v zeleni, západní orientace. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 100 m2 (oplocená) s květinami a stromy. Zahradní sezení (20 m2), zahradní nábytek, gril. Příjezd končí 50 m od objektu. 50 m pěšina (30 schodů) k domu. Parkovací místo (2 x) na pozemku. Obchod 2 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 200 m. Tenis 500 m. Atrakce v blízkosti: ZOO Praha 2 km, Tojský zámek 2 km, Pražský hrad 10 km, Karlův most 10 km, Zámek Veltrusy 26 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v České republice, Praha 7:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Historické město. Praha je celosvětově známá jako zlaté město, je hlavním městem České Republiky a nejoblíbenějším cílem evropského turismu. Město Karla IV. se rozprostírá na obou stranách řeky Vltavy se svými městskými částmi: Staré město, Josefovo město (bývalé židovské), Nové město, Malá strana a Hradčany, které dnes tvoří památkově cháněné historické centrum. Přes 30 divadel, cca 20 hudebních scén (z toho 2 operní) zajišťují střídavě hudební a divadelní život. Slavnostní týdny 'Pražské jaro' se koná každoročně od poloviny května do počátku června. Je zde bezpočet museí (přes 20), umělecké sbírky, knihovny a archivy. Kryté lázně, koncertní a divadelní pořady.

informace pro zimní ubytování

Bruslařská hala.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme