• RSS Feed

Ubytování v České republice
v apartmánu Eliska ★★★★, Praha/5

Česká republika, Praha a okolí, Praha/5

Ubytování v České republice, Praha/5
Číslo objektu: CZ1105.50.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.074,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 57 m2 v 1. patře, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, jídelní stůl, TV a rádio. 1x pokoj, 1x dvoulůžko a sprcha. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. Plynové topení. Odkládací místnost. Pozor prosím: nekuřácký byt. TV jen CZ.
Ubytování v České republice, Praha/5

Informace o domě (rezidenci)

Vícegenerační dům 'Eliska', 3-podlažní. V obci 9 km od centra Praha, na hlavní ulici. V domě: restaurace, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 20 m, restaurace 10 m, autobusová zastávka 200 m, nádraží 'Praha-Komořany' 4 km. Golfové hřiště 6 km, tenisová hala 200 m, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 400 m. Atrakce v blízkosti: Zámek Zbraslav.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v České republice, Praha/5:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Historické město. Praha je celosvětově známá jako zlaté město, je hlavním městem České Republiky a nejoblíbenějším cílem evropského turismu. Město Karla IV. se rozprostírá na obou stranách řeky Vltavy se svými městskými částmi: Staré město, Josefovo město (bývalé židovské), Nové město, Malá strana a Hradčany, které dnes tvoří památkově cháněné historické centrum. Přes 30 divadel, cca 20 hudebních scén (z toho 2 operní) zajišťují střídavě hudební a divadelní život. Slavnostní týdny 'Pražské jaro' se koná každoročně od poloviny května do počátku června. Je zde bezpočet museí (přes 20), umělecké sbírky, knihovny a archivy. Kryté lázně, koncertní a divadelní pořady.

informace pro zimní ubytování

Bruslařská hala.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme