• RSS Feed

Ubytování v České republice
v apartmánu Krumlovska ★★★, Praha/4

Česká republika, Praha a okolí, Praha/4

Ubytování v České republice, Praha/4
Číslo objektu: CZ1104.4.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.713,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 100 m2 v 1. patře, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj 25 m2, 1x pohovka, TV a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička), jídelní stůl. Vstup na balkon. Koupelna/WC, WC zvlášť. Balkon, terasa. K dispozici: pračka. Internet (Analog/ISDN). Garáž. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen CZ.
Ubytování v České republice, Praha/4

Informace o domě (rezidenci)

Moderní bytový dům 'Krumlovska', 8-podlažní. 4 km od centra Praha, na ulici. K dispozici pouze pro Vás: terasa. V domě: výtah, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Společné garáže. Obchod 200 m, restaurace 250 m, autobusová zastávka 100 m, metro 'Kačerov' 250 m. Tenis 500 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v České republice, Praha/4:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Historické město. Praha je celosvětově známá jako zlaté město, je hlavním městem České Republiky a nejoblíbenějším cílem evropského turismu. Město Karla IV. se rozprostírá na obou stranách řeky Vltavy se svými městskými částmi: Staré město, Josefovo město (bývalé židovské), Nové město, Malá strana a Hradčany, které dnes tvoří památkově cháněné historické centrum. Přes 30 divadel, cca 20 hudebních scén (z toho 2 operní) zajišťují střídavě hudební a divadelní život. Slavnostní týdny 'Pražské jaro' se koná každoročně od poloviny května do počátku června. Je zde bezpočet museí (přes 20), umělecké sbírky, knihovny a archivy. Kryté lázně, koncertní a divadelní pořady.

informace pro zimní ubytování

Bruslařská hala.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme