• RSS Feed

Ubytování v České republice
v apartmánu Manesova ★★★, Praha/2

Česká republika, Praha a okolí, Praha/2

Ubytování v České republice, Praha/2
Číslo objektu: CZ1102.1.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 20.115,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt v 1. patře, moderní zařízení: jídelna. Obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit, video, rádio a DVD. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC, WC zvlášť. E-topení. K dispozici: sauna (extra).
Ubytování v České republice, Praha/2

Informace o domě (rezidenci)

Luxusní bytový dům 'Manesova', renovovaný. 800 m od centra Praha (Prague). V domě: recepce, bezpečnostní zařizení. Příjezd vede až k objektu. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod 200 m, restaurace 30 m, nádraží 'Hauptbahnhof' 700 m, metro 'Jiřího z Poděbrad' 350 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v České republice, Praha/2:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Historické město. Praha je celosvětově známá jako zlaté město, je hlavním městem České Republiky a nejoblíbenějším cílem evropského turismu. Město Karla IV. se rozprostírá na obou stranách řeky Vltavy se svými městskými částmi: Staré město, Josefovo město (bývalé židovské), Nové město, Malá strana a Hradčany, které dnes tvoří památkově cháněné historické centrum. Přes 30 divadel, cca 20 hudebních scén (z toho 2 operní) zajišťují střídavě hudební a divadelní život. Slavnostní týdny 'Pražské jaro' se koná každoročně od poloviny května do počátku června. Je zde bezpočet museí (přes 20), umělecké sbírky, knihovny a archivy. Kryté lázně, koncertní a divadelní pořady.

informace pro zimní ubytování

Bruslařská hala.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme