• RSS Feed

Ubytování v České republice
v apartmánu Nerudova ★★, Praha/1

Česká republika, Praha a okolí, Praha/1

Ubytování v České republice, Praha/1
Číslo objektu: CZ1101.8.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.529,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový byt 97 m2 na 2 podlažích, částéčně zkosený, jednoduché a starožitné zařízení: vstup s verandou. Jídelna, jídelní stůl. Obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, TV a plochá obrazovka. 1x pokoj s dvoulůžkem. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), malý bar. Koupelna, sprcha/WC. Plynové topení. V horním patře: 2x zkosený pokoj, výška stropu 190 - 200 cm, nízká výška dveřního rámu 180 cm v kazdem pokoji 2x lůžko. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v České republice, Praha/1

Informace o domě (rezidenci)

Historický bytový dům 'Nerudova'. Centrální poloha, v srdci města, 500 m od řeky. Příjezd vede až k objektu. Veřejné parkoviště na ulici extra. Obchod 50 m, potraviny 200 m, restaurace 10 m, kavárna 50 m, tramvaj 150 m, metro 400 m, koupaliště 2 km, krytý bazén 5 km. Golfové hřiště 10 km, tenis 5 km. Atrakce v blízkosti: Chrám ST. Mikuláše, Karlův most, Pražský Hrad, Staroměstské náměstí, Petřínská věž. Pozor prosím: bez výtahu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v České republice, Praha/1:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Historické město. Praha je celosvětově známá jako zlaté město, je hlavním městem České Republiky a nejoblíbenějším cílem evropského turismu. Město Karla IV. se rozprostírá na obou stranách řeky Vltavy se svými městskými částmi: Staré město, Josefovo město (bývalé židovské), Nové město, Malá strana a Hradčany, které dnes tvoří památkově cháněné historické centrum. Přes 30 divadel, cca 20 hudebních scén (z toho 2 operní) zajišťují střídavě hudební a divadelní život. Slavnostní týdny 'Pražské jaro' se koná každoročně od poloviny května do počátku června. Je zde bezpočet museí (přes 20), umělecké sbírky, knihovny a archivy. Kryté lázně, koncertní a divadelní pořady.

informace pro zimní ubytování

Bruslařská hala.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme