• RSS Feed

Ubytování v České republice
v rekreačním domě HOTEL SUITE HOME PRAGUE, Praha/1

Česká republika, Praha a okolí, Praha/1

Ubytování v České republice, Praha/1
Číslo objektu: CZ1101.608.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.454,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojov dům pro 4 osob, 52 m2 na 6 podlažích, v patře, komfortní zařízení. Obývací pokoj/ložnice s TV-satelit, jídelní stůl a jídelní kout. Kouření povoleno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka pro 2 osoby. Ložnice s 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, trouba, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička. Jídlo: snídaně (v ceně), donáška pečiva (extra), plná penze (extra), polopenze (extra). Sprcha/WC a bidet. Další zařízení: sejf, telefon, vysoušeč vlasů, žehlička.
Ubytování v České republice, Praha/1

Informace o domě (rezidenci)

Ideální pro pobyt s dětmi. Komfortní, útulný bytový dům 'HOTEL SUITE HOME PRAGUE', rok výstavby 1892, renovovaný v roce 1999. Zařízení domu: výtah, ústřední topení, klimatizace, bezpečnostní zařizení, 24-hodinová recepce, hlídání dětí, prádelna, sauna (extra), pračka (extra), sušička (extra). Možnosti parkování: společné garáže. Příjezd k domu možný celoročně. Cesta. Poloha: v centru, centrální poloha v obytné čtvrti. Výhled z domu na město. Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 50 m, potraviny 50 m, supermarket 100 m, restaurace 100 m, krytý bazén 200 m, sportovní centrum 10 m, golfové hřiště 13 km, tenis 500 m, tenisová hala 7 km, jízdárna 6 km, dětské hřiště, 1 km, autobusová zastávka 400 m, Metro 100 m. Upozornění, v okolí se nachází: hlavní silnice v 2 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v České republice, Praha/1:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Historické město. Praha je celosvětově známá jako zlaté město, je hlavním městem České Republiky a nejoblíbenějším cílem evropského turismu. Město Karla IV. se rozprostírá na obou stranách řeky Vltavy se svými městskými částmi: Staré město, Josefovo město (bývalé židovské), Nové město, Malá strana a Hradčany, které dnes tvoří památkově cháněné historické centrum. Přes 30 divadel, cca 20 hudebních scén (z toho 2 operní) zajišťují střídavě hudební a divadelní život. Slavnostní týdny 'Pražské jaro' se koná každoročně od poloviny května do počátku června. Je zde bezpočet museí (přes 20), umělecké sbírky, knihovny a archivy. Kryté lázně, koncertní a divadelní pořady.

informace pro zimní ubytování

Bruslařská hala.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme