• RSS Feed

Ubytování v České republice
v apartmánu Jakubska 4 - A, Praha/1

Česká republika, Praha a okolí, Praha/1

Ubytování v České republice, Praha/1
Číslo objektu: CZ1101.603.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 29.848,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojov byt pro 6 osob, 85 m2 v 3. patře, komfortní a stylové zařízení. Obývací pokoj/ložnice s Místní TV stanice, TV-satelit, DVD, rádio, stereo přehrávač a CD. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Obytná kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička. Jídlo: snídaně (extra). Koupelna a oddělené WC. Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka. Více informací od poskytovatele: Přímo v historickém centru Prahy. Pouze 150 m od Staroměstského náměstí.
Ubytování v České republice, Praha/1

Informace o domě (rezidenci)

Nový, ideální pro pobyt s dětmi. Komfortní bytový dům 'Jakubska 4 - A' z 19. století. Zařízení domu: ústřední topení, hlídání dětí, prádelna, pračka (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: veřejné kryté parkoviště, veřejné parkoviště. Příjezd k domu možný celoročně. Více informací od poskytovatele: Přímo v historickém centru Prahy. Pouze 150 m od Staroměstského náměstí. Poloha: v centru, centrální poloha. Výhled z domu na město. Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 20 m, potraviny 20 m, supermarket 100 m, restaurace 5 m, krytý bazén 3 km, koupaliště 4 km, sportovní centrum 1 km, golfové hřiště 3 km, tenis 2 km, tenisová hala 2 km, jízdárna 2 km, dětské hřiště, 500 m, autobusová zastávka 300 m, Metro 200 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v České republice, Praha/1:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Historické město. Praha je celosvětově známá jako zlaté město, je hlavním městem České Republiky a nejoblíbenějším cílem evropského turismu. Město Karla IV. se rozprostírá na obou stranách řeky Vltavy se svými městskými částmi: Staré město, Josefovo město (bývalé židovské), Nové město, Malá strana a Hradčany, které dnes tvoří památkově cháněné historické centrum. Přes 30 divadel, cca 20 hudebních scén (z toho 2 operní) zajišťují střídavě hudební a divadelní život. Slavnostní týdny 'Pražské jaro' se koná každoročně od poloviny května do počátku června. Je zde bezpočet museí (přes 20), umělecké sbírky, knihovny a archivy. Kryté lázně, koncertní a divadelní pořady.

informace pro zimní ubytování

Bruslařská hala.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme