• RSS Feed

Ubytování v České republice
v apartmánu Bilkova ★★★, Praha/1

Česká republika, Praha a okolí, Praha/1

Ubytování v České republice, Praha/1
Číslo objektu: CZ1101.36.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.955,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 57 m2, prostorné: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a rádio. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, parní zařízení), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Plynové topení. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v České republice, Praha/1

Informace o domě (rezidenci)

Historický bytový dům 'Bilkova', rok výstavby 1890, renovovaný v roce 2004. Centrální poloha, v srdci města. V rekreačním zařízení: recepce. Parkovací místo (omezený počet míst, extra), garáž (extra). Obchod 100 m, supermarket, obchodní centrum 500 m, restaurace 50 m, kavárna, tramvaj 200 m, metro 'Staromestska' 500 m, koupaliště 4 km, krytý bazén 4 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v České republice, Praha/1:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Historické město. Praha je celosvětově známá jako zlaté město, je hlavním městem České Republiky a nejoblíbenějším cílem evropského turismu. Město Karla IV. se rozprostírá na obou stranách řeky Vltavy se svými městskými částmi: Staré město, Josefovo město (bývalé židovské), Nové město, Malá strana a Hradčany, které dnes tvoří památkově cháněné historické centrum. Přes 30 divadel, cca 20 hudebních scén (z toho 2 operní) zajišťují střídavě hudební a divadelní život. Slavnostní týdny 'Pražské jaro' se koná každoročně od poloviny května do počátku června. Je zde bezpočet museí (přes 20), umělecké sbírky, knihovny a archivy. Kryté lázně, koncertní a divadelní pořady.

informace pro zimní ubytování

Bruslařská hala.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme