• RSS Feed

Ubytování v České republice
v apartmánu U Luzickeho Seminare ★★★, Praha/1

Česká republika, Praha a okolí, Praha/1

Ubytování v České republice, Praha/1
Číslo objektu: CZ1101.30.3

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje
(všechny pokoje slouží zároveň i jako ložnice)

Nájemní cena za ubytování: od 15.710,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dvouposchoďový apartmán, prostorné, komfortní a osobité zařízení: otevřený velký obývací pokoj/ložnice, 1x dvoulůžko, krbová kamna, TV-satelit, plochá obrazovka, rádio, CD a DVD. Zkosen 2x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, parní zařízení), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC s rohovou vanou. Plynové topení. Velmi pěkný panoramatický výhled na město. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena. Bez výtahu.
Ubytování v České republice, Praha/1

Informace o domě (rezidenci)

Historický bytový dům 'U Luzickeho Seminare', rok výstavby 1800, renovovaný v roce 2005. V centru obce, centrální poloha, 50 m od řeky, v pěší zóně. Parkovací místo (omezený počet míst, extra). Obchod 100 m, restaurace 50 m, metro 'Malostranská' 400 m. Dětské hřiště 200 m. Atrakce v blízkosti: Karluv most, Kostel sv. Mikuláše, Staroměstské náměstí 1 km, Pražský hrad 1 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v České republice, Praha/1:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Historické město. Praha je celosvětově známá jako zlaté město, je hlavním městem České Republiky a nejoblíbenějším cílem evropského turismu. Město Karla IV. se rozprostírá na obou stranách řeky Vltavy se svými městskými částmi: Staré město, Josefovo město (bývalé židovské), Nové město, Malá strana a Hradčany, které dnes tvoří památkově cháněné historické centrum. Přes 30 divadel, cca 20 hudebních scén (z toho 2 operní) zajišťují střídavě hudební a divadelní život. Slavnostní týdny 'Pražské jaro' se koná každoročně od poloviny května do počátku června. Je zde bezpočet museí (přes 20), umělecké sbírky, knihovny a archivy. Kryté lázně, koncertní a divadelní pořady.

informace pro zimní ubytování

Bruslařská hala.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme