• RSS Feed

Ubytování v České republice
v apartmánu U Luzickeho Seminare ★★★, Praha/1

Česká republika, Praha a okolí, Praha/1

Ubytování v České republice, Praha/1
Číslo objektu: CZ1101.30.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)

Nájemní cena za ubytování: od 15.710,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 75 m2 v 1. patře, jednoduché a pěkné zařízení: 1x pokoj, 1x dvoulůžko, 1x místo ke spaní a TV-satelit. 1x pokoj, 2x lůžko. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička), jídelní stůl. Koupelna/WC. E-topení, topení v podlaze. Balkon 6 m2. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: bez parkovišté. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v České republice, Praha/1

Informace o domě (rezidenci)

Historický bytový dům 'U Luzickeho Seminare', rok výstavby 1800, renovovaný v roce 2005. V centru obce, centrální poloha, 50 m od řeky, v pěší zóně. Parkovací místo (omezený počet míst, extra). Obchod 100 m, restaurace 50 m, metro 'Malostranská' 400 m. Dětské hřiště 200 m. Atrakce v blízkosti: Karluv most, Kostel sv. Mikuláše, Staroměstské náměstí 1 km, Pražský hrad 1 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v České republice, Praha/1:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Historické město. Praha je celosvětově známá jako zlaté město, je hlavním městem České Republiky a nejoblíbenějším cílem evropského turismu. Město Karla IV. se rozprostírá na obou stranách řeky Vltavy se svými městskými částmi: Staré město, Josefovo město (bývalé židovské), Nové město, Malá strana a Hradčany, které dnes tvoří památkově cháněné historické centrum. Přes 30 divadel, cca 20 hudebních scén (z toho 2 operní) zajišťují střídavě hudební a divadelní život. Slavnostní týdny 'Pražské jaro' se koná každoročně od poloviny května do počátku června. Je zde bezpočet museí (přes 20), umělecké sbírky, knihovny a archivy. Kryté lázně, koncertní a divadelní pořady.

informace pro zimní ubytování

Bruslařská hala.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme