• RSS Feed

Ubytování v České republice
v apartmánu Maltézské Náměstí ★★★, Praha/1

Česká republika, Praha a okolí, Praha/1

Ubytování v České republice, Praha/1
Číslo objektu: CZ1101.116.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)

Nájemní cena za ubytování: od 24.461,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 86 m2 v 2. patře, moderní zařízení: obývací pokoj/ložnice 35 m2, 1x pohovka pro 2 osoby, 1x dvoulůžko, TV, rádio a CD. 1x pokoj 20 m2, 2x lůžko. Kuchyně 20 m2 (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Koupelna/WC. K dispozici: pračka, telefon. Internet (Analog/ISDN). Pozor prosím: TV jen CZ.
Ubytování v České republice, Praha/1

Informace o domě (rezidenci)

Dům se nachází v samém centru Prahy, 200 m od Karlova mostu a Malostranského náměstí. V pěší dotupnosti Pražský hrad, Národní divadlo a další památky Prahy. Historický bytový dům 'Maltézské Náměstí', renovovaný. Centrální poloha, na ulici. V domě: restaurace, ústřední topení. Snídaně na vyžádání. Příjezd vede až k objektu. Společné garáže (extra) 450 m. Obchod 200 m, restaurace 10 m. Tramvaj č. 12, 20, 22, 23 vzdálena 100 m, stanice metra Malostranská 600 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v České republice, Praha/1:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Historické město. Praha je celosvětově známá jako zlaté město, je hlavním městem České Republiky a nejoblíbenějším cílem evropského turismu. Město Karla IV. se rozprostírá na obou stranách řeky Vltavy se svými městskými částmi: Staré město, Josefovo město (bývalé židovské), Nové město, Malá strana a Hradčany, které dnes tvoří památkově cháněné historické centrum. Přes 30 divadel, cca 20 hudebních scén (z toho 2 operní) zajišťují střídavě hudební a divadelní život. Slavnostní týdny 'Pražské jaro' se koná každoročně od poloviny května do počátku června. Je zde bezpočet museí (přes 20), umělecké sbírky, knihovny a archivy. Kryté lázně, koncertní a divadelní pořady.

informace pro zimní ubytování

Bruslařská hala.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme