• RSS Feed

Ubytování v České republice
v apartmánu Nový Svět ★★★★, Praha/1

Česká republika, Praha a okolí, Praha/1

Ubytování v České republice, Praha/1
Číslo objektu: CZ1101.10.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.623,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 128 m2 na 2 podlažích, v patře, komfortní a útulné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, jídelní kout. Vstup na terasu. Obývací pokoj, otevřený krb a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha/WC. Ve 2. patře: 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Koupelna/WC. Velká terasa 60 m2. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady a na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v České republice, Praha/1

Informace o domě (rezidenci)

Velmi pěkný, komfortní, historický panský dům 'Nový Svět', 3-podlažní, renovovaný. Centrální, slunná poloha, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, na ulici, v pěší zóně. K dispozici pouze pro Vás: terasa (60 m2), zahradní nábytek. V domě: Wireless LAN [WLAN], ústřední topení, bezpečnostní zařizení. Úzký příjezd vede až k objektu. Parkovací místo (2 x, extra). Obchod 200 m, restaurace 100 m, tramvaj 'Line 22, St. Brusnice' 300 m, metro 'Hradčanská' 2 km. Atrakce v blízkosti: Pražský hrad, Kostel sv. Mikuláše 1 km, Karlův Most 1 km. Parkování - 200 CZK/den/auto.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v České republice, Praha/1:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Historické město. Praha je celosvětově známá jako zlaté město, je hlavním městem České Republiky a nejoblíbenějším cílem evropského turismu. Město Karla IV. se rozprostírá na obou stranách řeky Vltavy se svými městskými částmi: Staré město, Josefovo město (bývalé židovské), Nové město, Malá strana a Hradčany, které dnes tvoří památkově cháněné historické centrum. Přes 30 divadel, cca 20 hudebních scén (z toho 2 operní) zajišťují střídavě hudební a divadelní život. Slavnostní týdny 'Pražské jaro' se koná každoročně od poloviny května do počátku června. Je zde bezpočet museí (přes 20), umělecké sbírky, knihovny a archivy. Kryté lázně, koncertní a divadelní pořady.

informace pro zimní ubytování

Bruslařská hala.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme