• RSS Feed

Ubytování v České republice
v rekreačním domě ★★★, Maníkovice

Česká republika, Středočeský kraj, Maníkovice

Ubytování v České republice, Maníkovice
Číslo objektu: CZ2950.29.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.318,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojový dům, prostorné, komfortní a osobité zařízení: malý obývací pokoj/ložnice, 1x lůžko a elektrické topení. Obývací pokoj/ložnice, 1x lůžko, 1x dvoulůžko a elektrické topení. Obývací pokoj/jídelna, 1x lůžko, krbová kamna a TV (plochá obrazovka), elektrické topení. Vstup na zahradu, pergola. Malý obývací pokoj/ložnice, 1x francouzské lůžko a elektrické topení. Obývací pokoj/ložnice, 2x lůžko a elektrické topení. Obytná kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka), jídelní stůl, 1x pohovka, krbová kamna, TV-satelit a stereo přehrávač. Koupelna/WC, sprcha/WC. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v České republice, Maníkovice

Informace o domě (rezidenci)

Maníkovice 4 km od Mnichovo Hradiště: Komfortní dvougenerační dům, obklopen stromy a loukami. Na kraji obce, klidná, slunná poloha v obytné čtvrti, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: velká zahrada (oplocená) s trávníkem. Zahradní nábytek, gril. V domě: Wireless LAN [WLAN], odkládací místnost na kola, lyžárna, pračka, sušička, k dispozici jízdní kola. Odkládací místnost k dispozici. Parkovací místo (2 x) na pozemku. Obchod 1 km, supermarket 5 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 300 m, nádraží 2 km, krytý bazén 15 km, jezero ke koupání 2 km. Golfové hřiště 15 km, jízdárna 2 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Liberec (30 min.auto). Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v České republice, Maníkovice:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá, klidná vesnice, v pěkném prostředí. Zážitková pěší turistika. Doprava letadlem: letiště Praha (PRG), 150 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme