• RSS Feed

Ubytování v České republice
v apartmánu Aparthotel Lípa ★★★★, Krásná Lípa

Česká republika, Ústecký kraj, Krásná Lípa

Ubytování v České republice, Krásná Lípa
Číslo objektu: CZ4074.3.7

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.340,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojov byt 'dvouložnicový apartmán', pro 4 osob, 65 m2, v patře, moderní zařízení. Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice, TV-satelit, kabelová TV, rádio, jídelní stůl a jídelní kout. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka pro 2 osoby. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 2x postele. Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička. Jídlo: snídaně (extra), donáška pečiva (extra), plná penze (extra), polopenze (extra). Sprcha a oddělené WC. Terasa 10 m2, zahradní nábytek. Další zařízení: sejf, vysoká stolička pro děti, telefon, vysoušeč vlasů, pračka.
Ubytování v České republice, Krásná Lípa

Informace o domě (rezidenci)

Nový, velký, moderní bytový dům 'Aparthotel Lípa', obklopen stromy, loukami a poli. Zařízení domu: fitness, výtah, 24-hodinová recepce, lyžárna, sauna (ke spoluužívání, extra), pračka (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: garáž, veřejné parkoviště na ulici. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto, bezbariérový objekt. Poloha: v centru obce Krásná Lípa, centrální, klidná, slunná poloha v zeleni, v obytné čtvrti. Výhled z domu do zahrady a na město. Okolí domu: pozemek (ke spoluužívání, 2'000 m2), zahrada (ke spoluužívání, 300 m2). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 30 m, potraviny 40 m, restaurace 30 m, krytý bazén 12 km, termální bazén 25 km, sportovní centrum 500 m, golfové hřiště 12 km, tenis 500 m, tenisová hala 500 m, vlek 5 km, lyžařská škola 5 km, dětské hřiště, 500 m, autobusová zastávka 10 m. Upozornění, v okolí se nachází: hlavní silnice v 20 m, železnice v 300 m a letiště v 72 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v České republice, Krásná Lípa:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Město, 5 km od Rumburk, 10 km od Varnsdorf, 34 km od Děčín. Veškeré služby, Rumburk, 5 km. V obci: obchody, potraviny, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar. K tomu: lékař. Krásná Lípa se nachází v Národním parku České Švýcarsko - je sídlem správy tohoto Národního parku. Městu dominuje barokní kostel Máří Magdaleny, ulička 'Fibbichovo údolí' s dochovanou lidovou architekturou. 8 km vzdálená obec Jiřetín pod Jedlovou, která uzavírá západní část Lužických hor a východních Labských pískovců. Typický nápoj Lužický bylinkový likér je místní specialitou. Ideální výchozí bod na výlety do okolí: Kyjovské údolí - nejkrásnější místo pro pěší i cykloturistiku, Jetřichovické stěny, Malá pravčická brána, rozsáhlá zřícenina Tolštejn v obci Jiřetín pod Jedlovou.

informace pro letní ubytování

Bazén 8 km. Tenis (3x venkovní kurt). Minigolf. Rajtování, Jiretin pod Jedlovou 8 km. Turistické cesty. Cyklistické cesty.

informace pro zimní ubytování

Lyžování: Jiřetín pod Jedlovou, 8 km - vleky 1 km (Nejvyšší hora Lužických hor, 774 m.n.m.), Lú (794 m.n.m.) 15 km, v Rumburku vlek 300 m, 5 km, Česká Kamenice 18 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme