• RSS Feed

Ubytování v České republice
v apartmánu Charkovská ★★, Karlovy Vary

Česká republika, Karlovarský kraj, Karlovy Vary

Ubytování v České republice, Karlovy Vary
Číslo objektu: CZ3600.15.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.680,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 55 m2 v 4. patře, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout, TV-satelit, rádio a CD. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha, WC zvlášť. K dispozici: pračka.
Ubytování v České republice, Karlovy Vary

Informace o domě (rezidenci)

Vícegenerační dům 'Charkovská', 7-podlažní. 800 m od centra Karlovy Vary, na ulici. V domě: výtah, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Veřejné parkoviště 300 m. Obchod 200 m, restaurace 100 m, autobusová zastávka 200 m, nádraží 600 m. Centrum Karlových Varů je dosažitelné do 20 min. pěší chůze. Po příjezdu k objektu zvoňte na pí. Renkovou.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v České republice, Karlovy Vary:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 374 m n.m.
Významná, známá lázeňská obec s 54'405 obyvatel. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, termální koupaliště, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže. Při Ústí řeky Teplá, uprostřed zalesněných kopců CHKO. Jedno z nejelegantnějších měst ČR. Zde pobývali císaři, králové, známí hudební skladatelé a spisovatelé. Perla mezi lázeňskými městy (60 léčivých pramenů). Karlovy Vary jso ideálním místem pro splnění přání lázeňských hostů, sportovců, milovníků kultury, společenského života i těch, co hledají klid a pohodlí.

informace pro letní ubytování

Vodní sporty, 4 km. Bazén. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty.

informace pro zimní ubytování

Karlovy Vary leží v podhůří Krušných hor. Ve vzdálenosti do 30 km je několik ski areálů nabízejících sjezdové, běžecké lyžování i snowboarding v několika snowparcích - Jáchymov, Ski areál Pernink, Ski areál Fichtelberg, Ski areál Merklín, Ski areál Novako. Běžecké tratě na Krušnohorské magistrále, značená trasa po vrcholcích Krušných hor. Na několika místech můžete překročit hranici se SRN. Má všestranné využití, v zimě ji využijí běžkaři, kteří si mohou vychutnat krásu Krušných hor na upravených běžeckých stopách. V létě je tato trasa vhodná jak pro pěší turistiku, tak i pro cyklistiku. Magistrála prochází obcemi Boží Dar, Abertamy nebo Horní Blatná. Lyžařské středisko Klinovec-Bozi Dar, 28 km. 2x sedačkové lanovky, 9x vleky, 1x dětský vlek. 11x lyžařské sjezdovky, celkem 10 km, sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola. Bežkařské tratě celkem v délce 35 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme