• RSS Feed

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Chrastov ★★★★, Horní Cerekev

Česká republika, Vysočina, Horní Cerekev

Ubytování v České republice, Horní Cerekev
Číslo objektu: CZ3940.210.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.931,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům 170 m2, velmi pěkné a stylové zařízení: 1x pokoj, 1x lůžko, 1x dvoulůžko, TV-satelit a rádio. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x vysunovací lůžko (2 os.). 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl, kachlová kamna. Koupelna, WC zvlášť s rohovou vanou. Topení v podlaze. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Společenská místnost, 18 m2, krb, klenuté historické stropy. Po domluvě s majitelem extra: infrasauna. Bazén je umístěn v rekonstruované části hospodářského stavení s klenutými stropy, je přímo přístupný z objektu, vybavení - sprcha/bidet/WC.
Ubytování v České republice, Horní Cerekev

Informace o domě (rezidenci)

Chrastov 5 km od Horni Cerekev: Pěkná chalupa 'Chrastov', renovovaný. Klidná, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 350 m2 (oplocená) s trávníkem a stromy, krytý bazén vyhřívaný (3 x 6 m, hloubka 150 cm). Zahradní sezení, gril, dětské hřiště (houpačka). V domě: masáže, infrasauna (vše extra), ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny 5 km, restaurace 5 km, autobusová zastávka 200 m. Chalupa stojí na návsi u rybníka. Bazén s protiproudem. Horské dráhy Čeřínek 12 km, Křemešník 8 km. Běžkařské turistické trasy od chalupy. Bylinky a koření ze zahrady k dispozici (Zahrada má certifikát Přírodní zahrady bez chemie), ohniště. Bruslení, před objektem, na zamrzlém rybníku možné. Písečný lom ke koupání v Horní Cerekvi, cca 5 km. Jízda na koni v Novém Rychnově, 5 km (extra). Infrasauna k dispozici extra (0 až 2 hodiny 300 Kč, každá další hodina 100 Kč). Po domluvě s majitelem možnost sportovně-relaxační masáží a masáží lávovým kamenem přímo v objektu (extra).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v České republice, Horní Cerekev:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 650 m n.m.
Malá obec s 1'851 obyvatel, 25 km od Jihlava, 16 km od Pelhřimov, 160 km od Brno. Veškeré služby, Pelhřimov, 16 km. V obci: obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, restaurace, bar. K tomu: lékař. Město se nachází v malebné krajině Českomoravské vysočiny plné kopců, lesů, luk a rybníků v klimaticky příjemné poloze. Přírody i krajina nazývaná též Jihlavské vrchy je ideální pro rekreaci, pěší turistiku i agroturistiku. Výlety: město Telč - mezinárodní kulturní památka, historické město Jihlava.

informace pro letní ubytování

Bazén 16 km. Tenis (8x venkovní kurt 16 km). Turistické cesty. Cyklistické cesty.

informace pro zimní ubytování

2x vleky. (90 % lehkých). Bežkařské tratě. Bruslařská hala 16 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme