• RSS Feed

Ubytování v České republice
v apartmánu Opalice ★★★, České Budějovice

Česká republika, Jihočeský kraj, České Budějovice

Ubytování v České republice, České Budějovice
Číslo objektu: CZ3700.200.4

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.688,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt, jednoduché a pěkné zařízení: v horním patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), jídelní stůl a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, sprcha/WC. Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v České republice, České Budějovice

Informace o domě (rezidenci)

Opalice 10 km od České Budějovice: Bývalá zemědělská usedlost se 4 apartmány v uzavřeném dvoře s trávníkem velký, pěkný selský dvůr 'Opalice'. Na kraji obce. Společné: pozemek (oplocený) s trávníkem 1'100 m2, krytý bazén vyhřívaný (5 x 10 m, hloubka 40 - 220 cm, 01.04.-01.11.) s vnitřními schůdky. Zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (houpačka, pískoviště). V domě: stolní tenis, biliár. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo (kryté, omezený počet míst) u domu. Obchod 1 km, potraviny 1 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 1 km, nádraží 1 km, krytý bazén 10 km. Golfové hřiště 10 km, tenis 2 km, jízdárna 500 m. Atrakce v blízkosti: Český Krumlov (UNESCO) 14 km. Krytý bazén patřící k objektu má vlastní sprchu a WC. Z travnatého dvora je přístupná společenská místnost s kulečníkem. Ping-pong. Kousek od objektu se nachází hřiště pro míčové hry a cyklostezka. Možnost rybolovu na soukromém rybníku (extra).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v České republice, České Budějovice:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 385 m n.m.
Historické město ze 13. století, založené Přemyslem Otakarem II. Hlavní centrum jižních Čech, při soutoku řek Malše a Vltavy Známé město s 95'000 obyvatel, 130 km jižně od Praha. Veškeré služby v místě. Pozoruhodné: Náměstí Přemysla Otakara II, rozlohou a loubím po celé délce patří k největším a nejkrásnějším v České Republice: barokní studny, gotický kostel, kostel Sv. Mikuláše s 'Černou věží' (typická silueta města), původní zachovalá restaurace ze 14. století 'Masné krámy' - hodnocená gurmány. Český Krumlov, UNESCEM vyhlášená památka, 22 km. Třeboň, centrum rybníkářství, lázně, 18 km. Lipno, Český les 43 km. Hraniční přechod do Rakouska, Dolní Dvořiště 36 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme