• RSS Feed

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Praskolesy ★★★, Beroun

Česká republika, Středočeský kraj, Beroun

Ubytování v České republice, Beroun
Číslo objektu: CZ2661.100.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.874,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 100 m2, velmi pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice 22 m2, 1x lůžko a 1x vysunovací lůžko (3 os.), krbová kamna, TV-satelit a rádio. 1x pokoj 20 m2, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Obytná kuchyně 30 m2 (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl 1x lůžko. Sprcha/WC. E-topení, topení v podlaze. K dispozici: pračka. Parkování (oplocený). Mobilní internet (480,- Kč/týden). V koupelně: sprcha s masážními tryskami, saunou a rádiem. Dům se nachází 20 min. jízdy autem od Prahy. V okolí známé hrady (Karlštejn, Křivoklát, Žebrák, Točník), Koněpruské jeskyně a Slapská přehrada, vše 5-30 km od domu.
Ubytování v České republice, Beroun

Informace o domě (rezidenci)

Praskolesy 12 km od Beroun: Útulný, stylový rodinný dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Praskolesy', rok výstavby 1900, renovovaný v roce 2006. Klidná, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 726 m2 (oplocená) s trávníkem a stromy. Gril, dětské hřiště (pískoviště). V domě: whirlpool (extra), ústřední topení, klimatizace, pračka. Parkovací místo na pozemku. Obchod 500 m, restaurace 1 km, nádraží 800 m, koupaliště 4 km, krytý bazén 4 km. Tenis 1 km, tenisová hala 1 km. Atrakce v blízkosti: Koněpruské jeskyně 16 km, Zámek Zbiroh 17 km, Hrad Křivoklát 29 km, Hrad Karlštejn 29 km, Hrad Žebrák-Točník 7 km, Zámek Hořovice 6 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v České republice, Beroun:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Královské město Beroun ležící na soutoku řek Berounky a Litavky láká k návštěvě nejen svými historickými památkami a bohatou kulturní a sportovní nabídkou, nýbrž i svým překrásným okolím. Je východiskem do dvou chráněných krajinných oblastí - Českého krasu a Křivoklátska. V okolí se nachází hrady Točník, Žebrák, Karlštejn, Křivoklát, zámek Hořovice, největší krápníkové jeskyně v Čechách - Koněpruské jeskyně. 25 km je vzdálena údolní nádrž Slapy známé, historické město s 18'000 obyvatel, na řehu řeky (20 km jiho-západně od Praha. V obci: nákupní středisko, obchody, banka, restaurace, diskotéka, noční klub, konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, sauna, solárium. K tomu: lékárna.

informace pro letní ubytování

Tenis, squash, golfové hřiště 18 jamek, Karlštejn 18 km. Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty.

informace pro zimní ubytování

Bruslařská hala, tenisová hala.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme