• RSS Feed

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Olešná ★★★, Bernartice

Česká republika, Jihočeský kraj, Bernartice

Ubytování v České republice, Bernartice
Číslo objektu: CZ3983.100.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.572,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový řadový dům 96 m2 na 2 podlažích, účelné a komfortní zařízení: vstup. Vstup na zahradu, na terasu, k bazénu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Koupelna/WC. V horním patře: galerie. 2x pokoj s dvoulůžkem. Velký obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, jídelní stůl, TV, video, rádio, CD a DVD. Velká kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, parní zařízení). Sprcha/WC. Boiler (120 l). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Ubytování v České republice, Bernartice

Informace o domě (rezidenci)

Komfortní řadový dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Olešná'. Klidná, slunná poloha, 500 m od lesa. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená), bazén kulatý (01.06.-30.09.). Pergola, zahradní nábytek, gril. V domě: odkládací místnost na kola, lyžárna, pračka, sušička. Parkovací místo (2 x, kryté). Obchod 2 km, potraviny 2 km, restaurace, autobusová zastávka 500 m, koupaliště 17 km, krytý bazén 17 km, zátoka ke koupání 2 km, přírodní rybník / nádrž s možností plavání 500 m. Tenis 1 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v České republice, Bernartice:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Lázeňská obec. Veškeré služby, Písek, 12 km. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, krytý bazén, 12 km. K tomu: lékárna, lékař. Leží v krajině bohaté rybníky a rozlehlými lesy. Díky své poloze je výhodným východiskem do údolí řeky Vltavy, k největší vodní přehradě Orlík 25 km a Zvíkov 15 km i do historického města Písku.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme