• RSS Feed

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Dolní Příbraní ★★★, Benešov nad Černou

Česká republika, Jihočeský kraj, Benešov nad Černou

Ubytování v České republice, Benešov nad Černou
Číslo objektu: CZ3828.10.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.901,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 100 m2, velmi pěkné a osobité zařízení: obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, rádio, CD a kachlová kamna. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, parní zařízení). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 3x lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa. Gril. Nádherný výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Parkování, garáž. Pozor prosím: nekuřácký dům. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v České republice, Benešov nad Černou

Informace o domě (rezidenci)

Dolní Příbrání 20 km od Kaplice, v blízkosti Rožmberka n/Vltavou a Českého Krumlova zaneseného v seznamu světového dědictví UNESCO. (30 min. autem). Vhodné pro milovníky přírody, pozorování ptactva a zvěřě, turistiky, cykloturistiky, běžkování. V blízosti přírodní památka. Turistické přechody do Rakouska v zaniklých obcích Cetviny a Pohoři na Šumavě. Pěkná, komfortní chalupa 'Dolní Příbraní', 2-podlažní, rok výstavby 2002, obklopen loukami. Mimo obec, samostatně stojící, klidná, slunná poloha ve svahu, 20 m od lesa, 300 m od řeky, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek s trávníkem, louka. Zahradní sezení, terasa, gril, ohniště. V domě: stolní tenis, odkládací místnost na kola, pračka. Příjezd vede až k objektu. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo na pozemku, garáž. Obchod 12 km, potraviny 6 km, restaurace 12 km. Tenis 8 km, jízdárna 6 km, vlek 6 km, běžkařské stopy 200 m. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v České republice, Benešov nad Černou:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 661 m n.m.
Vesnice s 1'200 obyvatel, 40 km jižně od České Budějovice, 35 km od Český Krumlov, 10 km od Kaplice. V obci: obchody, potraviny, pošta, restaurace. Rekreační obec na výběžcích Novohradských hor, typická jihočeská příroda a lidová architektura. V bezprostřední blízkosti obce se nacházejí 2 nejstarší přírodní rezervace v Evropě: prales Hojná Voda a známý Žofínský prales.

informace pro letní ubytování

Vodní sporty - Soběnov 8 km. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty.

informace pro zimní ubytování

Bežkařské tratě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme