• RSS Feed

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Parkany ★★★, Bechyně

Česká republika, Jihočeský kraj, Bechyně

Ubytování v České republice, Bechyně
Číslo objektu: CZ3916.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.748,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový řadový dům 60 m2 na 2 podlažích, částéčně zkosený, velmi pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 2x lůžko, otevřený krb, TV-satelit a rádio. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení, topení dřevem. V horním patře: zkosen 1x pokoj s dvoulůžkem 20 m2, koupelna/WC. Terasa. Odkládací místnost. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v České republice, Bechyně

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný, útulný řadový dům 'Parkany', 2-podlažní, renovovaný. Na kraji obce, 300 m od centra Bechyně, klidná, slunná poloha, 50 m od řeky, ve slepé ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 266 m2 (oplocená) s trávníkem. Terasa (40 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Obchod, potraviny 500 m, restaurace 450 m, autobusová zastávka 1 km, nádraží 900 m, koupaliště 950 m, zátoka ke koupání 50 m. Golfové hřiště 6 km, tenis 950 m, jízdárna 6 km. Dům se nachází přímo u řeky Lužnice s možností rybolovu, koupání, půjčovna loděk 30 m. Ve dvoře prudké schody do zahrady ve svahu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v České republice, Bechyně:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Bechyně, malé jihočeské městečko, malebně položená na řece Lužnici, díky svým uhličitým pramenům navštěvováno jako rašelinné lázně. Za návštěvu stojí: renesanční zámek, klášter Minoritů, mezi Bechyní a Táborem v r.1904 vybudovaná první elektrická dráha, do 50 km: zámek Orlík, Zvíkov, Hluboká, Červená Lhota, města Písek, Tábor, Český Krumlov, Chýnovské jeskyně.

informace pro letní ubytování

Koupání: otevřené koupaliště v Bechyni, v rybníku Jordán v Táboře, 28 km, kryté koupaliště v Táboře. Tenis v Bechyni. Golfové hřiště v bechyňské oboře. Rajtování 4 km.

informace pro zimní ubytování

Zimní stadion v Táboře. Bruslení na zamzlém rybníku v Bechyni. Je-li dobrá zima běžkařské turistické stopy.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme