• RSS Feed

Ubytování v Belgii
v apartmánu Les Doyards ★★, Vielsalm

Belgie, Ardeny, Vielsalm

Ubytování v Belgii, Vielsalm
Číslo objektu: BE6690.202.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 3.909,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Type A 4p', 2-pokojový byt 28 m2, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout, TV a DVD. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Balkon nebo terasa. Balkónový nábytek. Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Bez výtahu.
Ubytování v Belgii, Vielsalm

Informace o domě (rezidenci)

Komfortní rekreační osada 'Les Doyards'. 300 m od centra Vielsalm, přímo u jezera. Společné: tenis (extra), dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace. Centrální parkoviště. Obchod 300 m, supermarket 1 km, pekárna 50 m, nádraží 'Vielsalm' 500 m, koupaliště 2 km. Jízdárna 1 km, lyžařské sjezdovky 15 km, běžkařské stopy 15 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Belgii, Vielsalm:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá, historická, kouzelná vesnice s 6'800 obyvatel, v centru regionu, v pěkném prostředí, 50 km jižně od Verviers, 35 km jižně od Spa, 30 km jiho-západně od Malmedy. Veškeré služby v místě.

informace pro letní ubytování

Pěší výlety, stezky v Grand-Bois s pavilony, ohništi, odpočívadly, zdravotní stezkou. Půjčovna horských kol v Salmchateau. Krytý subtropický bazén. Tenis. Jezero pro vodní sporty (nikoli na koupání). Jezdectví v Mont-le-Soie.

informace pro zimní ubytování

Sjezdové lyžování i běh na lyžích na Baraque de Fraiture (nejvyšší bod Belgie - 652 m.n.m.) na křižovatce cest La Roche-Vielsalm a Bastogne-Liege. Běh na lyžích též v Mont-le-Soie.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme