• RSS Feed

Ubytování v Belgii
v rekreačním domě Les Doyards ★★, Vielsalm

Belgie, Ardeny, Vielsalm

Ubytování v Belgii, Vielsalm
Číslo objektu: BE6690.100.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 6.664,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Maison du Pecheur', 4-pokojový bungalov 68 m2 na 2 podlažích, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, kabelová TV a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. Kabina, 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x otevřený pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Zahradní nábytek. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Belgii, Vielsalm

Informace o domě (rezidenci)

Jezera a jeho okolí nabízí spoustu zábavy a relaxace: vodní cyklistika, rybaření, cykloturistika, pěší turistika, parky vhodné pro piknik. Na recepci: zapůjčení stolních her a DVD. Sportovní centrum: tenis, basketbal, volejbal, fotbal. Záloha je vratná po prohlídce objektu, do 3-4 týdnů po odjezdu, bankovním převodem na Vás účet. Prosím, zanechte číslo Váše bankovního účtu na recepci. Komfortní rekreační osada 'Les Doyards'. 300 m od centra Vielsalm, přímo u jezera. Společné: tenis (extra), dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace. Centrální parkoviště. Obchod 300 m, supermarket 1 km, pekárna 50 m, nádraží 'Vielsalm' 500 m, koupaliště 2 km. Jízdárna 1 km, lyžařské sjezdovky 15 km, běžkařské stopy 15 km. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz (extra). Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Belgii, Vielsalm:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá, historická, kouzelná vesnice s 6'800 obyvatel, v centru regionu, v pěkném prostředí, 50 km jižně od Verviers, 35 km jižně od Spa, 30 km jiho-západně od Malmedy. Veškeré služby v místě.

informace pro letní ubytování

Pěší výlety, stezky v Grand-Bois s pavilony, ohništi, odpočívadly, zdravotní stezkou. Půjčovna horských kol v Salmchateau. Krytý subtropický bazén. Tenis. Jezero pro vodní sporty (nikoli na koupání). Jezdectví v Mont-le-Soie.

informace pro zimní ubytování

Sjezdové lyžování i běh na lyžích na Baraque de Fraiture (nejvyšší bod Belgie - 652 m.n.m.) na křižovatce cest La Roche-Vielsalm a Bastogne-Liege. Běh na lyžích též v Mont-le-Soie.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme