• RSS Feed

Ubytování v Belgii
v rekreačním domě Center Parcs Erperheide ★★★, Peer

Belgie, Belgisch Limburg, Peer

Ubytování v Belgii, Peer
Číslo objektu: BE3990.700.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.600,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'EP081 Original Comfort Cottage 5p.', 4-pokojový bungalov 64 m2, účelné a komfortní zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, jídelní kout a TV. Vstup na terasu. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji 2x lůžko. 1x dětský pokoj, 1x lůžko (70 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Topení. Terasa. Zahradní nábytek.
Ubytování v Belgii, Peer

Informace o domě (rezidenci)

Velmi rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'Center Parcs Erperheide', obklopen stromy. Mimo obec, 4.5 km od centra Peer, v okrsku Limburgse Kempen, přímo u lesa. Společné: park, louka k odpočinku, krytý bazén vyhřívaný (01.01.-31.12.). Sprcha/WC u bazénu, dětské brouzdaliště, skluzavka, dětské hřiště (skluzavka). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, Wireless LAN [WLAN], masáže, parní lázeň, solárium, whirlpool (vše extra), kuželková dráha (extra), možnosti nákupu, kiosek, půjčovna jízdních kol. Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Centrální parkoviště. Atrakce v blízkosti: Maasmechelen Village 35 km, Snow Valley 5 km, Breugelhoeve 3 km. Pozor prosím: rekreační komplex bez možnosti vjezdu automobilů. Animace v sezóně. Vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem. Pozor: Pracovní pobyty pouze na dotaz!
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Belgii, Peer:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Město s 16'000 obyvatel, ve vnitrozemí, 27 km severně od Hasselt, 44 km severo-západně od Maastricht (NL), 96 km severo-východně od Brussel. Veškeré služby v místě. Další možnosti nákupu a zábavy, 35 - 35 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme