• RSS Feed

Ubytování v Belgii
v apartmánu Résidence Durbuy ★★★, Durbuy

Belgie, Ardeny, Durbuy

Ubytování v Belgii, Durbuy
Číslo objektu: BE6940.300.8

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.618,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Atlas', 3-pokojový byt 76 m2: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, jídelní stůl, kabelová TV, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC. E-topení. Zahradní nábytek. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Tento byt je na 1. patře. Řadový dům.
Ubytování v Belgii, Durbuy

Informace o domě (rezidenci)

Útulná, komfortní rekreační osada, ideální pro pobyt s dětmi. 'Résidence Durbuy', obklopen stromy, loukami a poli. Mimo obec, 3 km od centra Durbuy, klidná poloha na kopci, 2 km od řeky, v zeleni. Společné: zahrada, bazén vyhřívaný (01.06.-30.09.). Tenis, ping-pong, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, prádelna. Parkovací místo. Obchod 3 km, supermarket 2 km, restaurace 3 km, bar 3 km, nádraží 4 km. Golfové hřiště 5 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Na recepci komplexu budov k dostání: informace o exkurzích, sportovních aktivitách atd.. Dodávka čerstvého chleba po dobu školních prázdnin a o víkendech.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Belgii, Durbuy:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá, historická, sředověká vesnice, v centru regionu, v údolí, 60 km jiho-západně od Namur, 110 km severo-východně od Luxembourg, 26 km severně od La Roche en Ardenne. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, banka.

informace pro letní ubytování

Chevetogne 32 km: provinční oblast kolem zámku a řady rybníků. Obrovský reekreační park se stromy a květinami, vynikající pro sport, vycházky a zábavu (Trimm-Dich-Pfad).

informace pro zimní ubytování

Běžkařská dráha v Barague de Freiture (675 m).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme