• RSS Feed

Ubytování v Belgii
v rekreačním domě La Boverie ★★, Devantave

Belgie, Ardeny, Devantave

Ubytování v Belgii, Devantave
Číslo objektu: BE6987.100.3

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 4.630,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Type A', 3-pokojová chata 54 m2, v přízemí, účelné a útulné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Velký balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled do údolí, do zahrady a na krajinu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Belgii, Devantave

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná rekreační obec 'La Boverie', obklopen stromy a loukami. Mimo obec, 6 km od centra La Roche, klidná poloha, 500 m od řeky, v zeleni. Společné: park, zahrada s rostlinami a stromy. Tenis (extra), dětské hřiště (skluzavka, houpačka, pískoviště). K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, slunná terasa, pračka, sušička. Parkovací místo.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Belgii, Devantave:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

. malá, klidná vesnice a předměstí od Rendeux s 60 obyvatel, v pěkném prostředí, 125 km od Brussel, 70 km od Luik, 110 km od Charleroi. Veškeré služby, Rendeux, 5 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme