• RSS Feed

Ubytování v Belgii
v rekreačním domě Zeepark Haerendycke ★★★, De Haan

Belgie, Pobřeží, De Haan

Ubytování v Belgii, De Haan
Číslo objektu: BE8420.600.8

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.494,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Vissershuis', 3-pokojový bungalov 85 m2 na 2 podlažích, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, digitální TV a DVD. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Otevřená kuchyně (myčka, mikrovlnka). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Malá zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Ubytování v Belgii, De Haan

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační obec, ideální pro pobyt s dětmi. 'Zeepark Haerendycke'. Mimo obec, 2.5 km od centra Wenduine, 300 m od moře. Společné: tenis (extra), ping-pong, basketbalový koš, Boccia (Pétanque), dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: zahrada. V rekreačním zařízení: recepce, prádelna (extra). Centrální parkoviště. Supermarket 3 km, restaurace 250 m, nádraží 'Blankenberge' 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Fotografie domu je jen příkladem. Skupiny mládeže je výše kauce 300 Eur. Domácí zvíře na dotaz, max jedno za poplatek 3Eura za noc. Příjezdy mezi 15:00 a 17:00. Pracovní skupiny pouze na Dota za příplatek. Kauce Se skládá kreditní kartou. Nezapomeňte zanechat bankovní spojení IBAN a SWIFT pro vrácení kauce. Horní ložnice nemá dveře.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Belgii, De Haan:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Přímořské letovisko De Haan se nachází na východním pobřeží, zhruba v půli cesty z Ostende (9 km) do Blankerberge. Dvě nejvíce navštěvovaná přímořská letoviska, De Haan a Wenduine, 2 kempy (Vosseslag a Harendijke) a 2 vesnice (Klemskerke a Vlissegem), ve kterých se skrývá množství přírodních krás. V De Haan se nachází sportovní a rekreační centrum, pěší stezky a cyklistické stezky. Velké středisko vhodné pro rodinou rekreaci s 12.000 obyvateli přímo u moře, 14 km od Oostende, 16 km od Brugge. Velké, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 12'000 obyvatel přímo u moře. Veškeré služby v místě. Další možnosti nákupu a zábavy, 15 - 20 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme