• RSS Feed

Ubytování v Belgii
v rekreačním domě New Village Park ★★, De Haan

Belgie, Pobřeží, De Haan

Ubytování v Belgii, De Haan
Číslo objektu: BE8420.250.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.336,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový bungalov 100 m2, jednoduché a účelné zařízení: vstup, WC zvlášť a sprcha. Obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, jídelní kout, TV-satelit a rádio. Vstup na terasu. 1x zkosený pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). V horním patře: (přikré schodiště) 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Terasa 32 m2, zahrada. Zahradní nábytek, gril. Parkování č. V112 u domu. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena. Druhé vyhrazené parkovací místo je 50 m od bungalovu. Vezměte prosím na vědomí: průměrná spotřeba elektrické energie a vody je v ceně, v případě překročení průměrné spotřeby budou naúčtovány dodatečné náklady.
Ubytování v Belgii, De Haan

Informace o domě (rezidenci)

De Haan: Pěkná, jednoduchá rekreační obec 'New Village Park'. V obci 500 m od centra De Haan, 1.5 km od moře, 1.5 km plaz. Společné: tenis (extra), dětské hřiště. V rekreačním zařízení: restaurace, bar. Obchod, autobusová zastávka 500 m, písečná pláž 1.5 km. Golfové hřiště 500 m. Atrakce v blízkosti: Brugge 17 km, Plopsaland 50 km, Gent 65 km. Pozor prosím: baby-výbava (v ceně).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Belgii, De Haan:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Přímořské letovisko De Haan se nachází na východním pobřeží, zhruba v půli cesty z Ostende (9 km) do Blankerberge. Dvě nejvíce navštěvovaná přímořská letoviska, De Haan a Wenduine, 2 kempy (Vosseslag a Harendijke) a 2 vesnice (Klemskerke a Vlissegem), ve kterých se skrývá množství přírodních krás. V De Haan se nachází sportovní a rekreační centrum, pěší stezky a cyklistické stezky. Velké středisko vhodné pro rodinou rekreaci s 12.000 obyvateli přímo u moře, 14 km od Oostende, 16 km od Brugge. Velké, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 12'000 obyvatel přímo u moře. Veškeré služby v místě. Další možnosti nákupu a zábavy, 15 - 20 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme