• RSS Feed

Ubytování v Belgii
v rekreačním domě New Village Park ★★, De Haan

Belgie, Pobřeží, De Haan

Ubytování v Belgii, De Haan
Číslo objektu: BE8420.200.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.172,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový bungalov 100 m2 na 2 podlažích, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna 45 m2, kabelová TV, elektrické topení a kamna na dřevo. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Ve spodním patře: obývací pokoj/jídelna. V horním patře: (schodiště bez zábradlí) 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Terasa 32 m2, zahradní sezení. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Parkování č. 178. Upozornění: psi jsou zásadně zakázáni (malí i velcí).
Ubytování v Belgii, De Haan

Informace o domě (rezidenci)

Záloha bude vrácena 3 týdny po Vašem odjezdu, prostřednictvím bankovního převodu. Prosím zanechte údaje o Vašem bankovním účtu, včetně IBAN a BIC čísla, u držitele klíčů. Pokud si chcete pronajmout ložní prádlo nebo ručníky, zažádejte si o ně při rezervaci. Jednoduchý bungalov 'New Village Park', 2-podlažní. 500 m od centra De Haan, 1.5 km od moře, 1.5 km plaz. Společné: tenis (extra). V rekreačním zařízení: restaurace, bar. Parkovací místo u domu. Obchod, autobusová zastávka 500 m, písečná pláž 1.5 km. Golfové hřiště 500 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Belgii, De Haan:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Přímořské letovisko De Haan se nachází na východním pobřeží, zhruba v půli cesty z Ostende (9 km) do Blankerberge. Dvě nejvíce navštěvovaná přímořská letoviska, De Haan a Wenduine, 2 kempy (Vosseslag a Harendijke) a 2 vesnice (Klemskerke a Vlissegem), ve kterých se skrývá množství přírodních krás. V De Haan se nachází sportovní a rekreační centrum, pěší stezky a cyklistické stezky. Velké středisko vhodné pro rodinou rekreaci s 12.000 obyvateli přímo u moře, 14 km od Oostende, 16 km od Brugge. Velké, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 12'000 obyvatel přímo u moře. Veškeré služby v místě. Další možnosti nákupu a zábavy, 15 - 20 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme