• RSS Feed

Ubytování v Belgii
v apartmánu Manneken ★★★, Brusel/Bruxelles

Belgie, Města, Brusel/Bruxelles

Ubytování v Belgii, Brusel/Bruxelles
Číslo objektu: BE1000.1220.2

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 18.346,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Studio Manneken', 1-pokojové studio 40 m2 v 3. patře, komfortní a útulné zařízení: malý obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV a DVD. 1x otevřený pokoj, 1x francouzské lůžko. Otevřená kuchyně (myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Topení. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Ubytování v Belgii, Brusel/Bruxelles

Informace o domě (rezidenci)

Brussel: Historický vícegenerační dům 'Manneken', 3-podlažní. V centru obce Brussel, centrální, živá poloha, v srdci města. Veřejné kryté parkoviště 400 m, veřejné parkoviště 400 m extra. Obchod 100 m, supermarket 400 m, restaurace 50 m, tramvaj 100 m, nádraží 'Brussels Central Station' 1.5 km. Atrakce v blízkosti: Grand Place 400 m, Museum Belgische Brouwers 300 m, Palais Royal 1 km, Atomium 5 km. Pozor prosím: nedoporučujeme příjezd automobilem, bez výtahu. Nevhodné pro malé děti. Taxi nemůže jet až k domu. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny. Pokud přijedete mimo otevírací dobu recepce, kontaktujte prosím držitele klíčů na číslo tísňového volání a za pozdní check-in vám bude naúčtován příplatek. Recepce je zavřená v sobotu a v neděli.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Belgii, Brusel/Bruxelles:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Velké, rušné město, centrálni poloha, 50 km severo-východně od Antwerpen, 125 km severo-východně od Maastricht, 55 km severo-východně od Gent. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 km.

informace pro letní ubytování

Oceade (komplex s ruznymi bazeny, bazeny s vlnami atd.). Mini-Europe, les Soignes. Nekolik muzei: Stara umeni, moderni umeni, muzeum nastroju (vice jak 6000 nastroju od doby kamenne do soucasnosti). Muzeum krajky a odivani. Botanika. Park Cinquantenaire s ruznymi muzei (historicke a umelecke muzeum, starozitnosti, islamske umeni, byzantske umeni, tapiserie). Muzeum prirodnich ved. Ruzne katedraly, baziliky.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme