• RSS Feed

Ubytování na Slovensku
v apartmánu Vilkové štúdio Tatry Holiday, Velký Slavkov

Slovensko, Prešovský kraj, Velký Slavkov

Ubytování na Slovensku, Velký Slavkov
Číslo objektu: SK5991.3.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.008,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojov 'studio', pokoj pro hosty (B&B) pro 2 osob, 27 m2, jednoduché zařízení. Obývací pokoj/ložnice s TV-satelit a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 1x dvoulůžko a 1x pohovka. Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní stůl a lednicí. Jídlo: snídaně (extra), plná penze (extra), polopenze (extra). Sprcha/WC. Balkon, zahradní nábytek. Další zařízení.
Ubytování na Slovensku, Velký Slavkov

Informace o domě (rezidenci)

Nový řadový dům 'Vilkové štúdio Tatry Holiday'. Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně. Poloha: na kraji obce obce Veľký Slavkov. Výhled z domu na hory. Okolí domu: zahrada (ke spoluužívání), dětské hřiště (ke spoluužívání), ping-pong (ke spoluužívání), gril (ke spoluužívání), ohniště (ke spoluužívání). Infrastruktura a vzdálenosti: potraviny 150 m, golfové hřiště 10 km, tenis 12 km, vlek 8 km, sáňkařská dráha 8 km, lyžařská škola 8 km, kluziště 6 km, autobusová zastávka 150 m. Upozornění, v okolí se nachází: železnice v 900 m a letiště v 6 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme