• RSS Feed

Ubytování na Slovensku
v apartmánu Apartments Greenfield, Martin

Slovensko, Žilinský kraj, Martin

Ubytování na Slovensku, Martin
Číslo objektu: SK3608.1.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.814,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojov byt 'Štúdio 3+1', pro 4 osob, 42 m2, komfortní zařízení. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a jídelní kout. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x postel a 1x pohovka. Ložnice s 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka a lednicí. Jídlo: snídaně (extra), polopenze (extra). Sprcha/WC. Další zařízení.
Ubytování na Slovensku, Martin

Informace o domě (rezidenci)

Nový, ideální pro pobyt s dětmi. Komfortní rekreační zařízení 'Apartments Greenfield'. Zařízení domu: výtah, ústřední topení. Možnosti parkování: parkoviště u domu. Úzká cesta, v zimě nutné sněhové řetězy. Doporučujeme auto. Poloha: ve čtvrti Martinské hole, ve svahu. Výhled z domu na hory a na sjezdovku. Infrastruktura a vzdálenosti: vlek 10 m, lyžařská škola 10 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování na Slovensku, Martin:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 390 m n.m.
Město, 29 km od Žilina. Přímo pod lyžařským střediskem Martinské Hole v Malé Fatře se nachází rezidence Matrice slovenská. Ideální pro výlety: Orava 50 km, Donovaly 69 km, Demänova dolina 62 km, Vysoké Tatry, Štrbské pleso 102 km. Hranice s Českou republikou 74 km.

informace pro letní ubytování

Turistické cesty. Cyklistické cesty.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Martinské Hole, 10 km, poloha údolní stanice 1'476 m. 7x lyžařské sjezdovky. Bežkařské tratě, lyžařské turistické trasy. Jasenska dolina 1 km, Vratna dolina 60 km, Donovaly 69 km. Lyžařská oblast Martinské Hole.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme